خرید اقساطی با طرح آسان خرید بانک تجارت

asan-kharid-tejarat-way2pay-92-05-22
بانک تجارت برای اولین بار در سیستم بانکی کشور اقدام به راه اندازی شبکه آسان خرید نموده است. دارندگان تجارت کارت که در این شبکه عضو شوند، می‌توانند تا سقف اعتبار تعیین شده، انواع کالا و خدمات مورد نظر خود را از فروشگاه‌ها و مراکز طرف قرارداد این طرح به صورت قسطی و به همان قیمت نقدی خریداری نمایند.

.

مزایای عضویت در شبکه آسان خرید برای خریداران کالا و خدمات

  1. افزایش قدرت خرید برای دارندگان تجارت کارت عضو شبکه آسان خرید
  1. خرید کالا و خدمات به قیمت نقدی و پرداخت وجه در اقساط ۶ تا ۱۰ ماهه بدون پرداخت سود
  1. شروع پرداخت اقساط یک ماه پس از انجام خرید
  1. برخورداری از متنوع‌ترین سبد کالا و خدمات شامل خرید لوازم منزل، پوشاک، بهداشت و درمان، خدمات گردشگری، تفریحی، فرهنگی، بیمه و…
  1. پرداخت حق عضویت شبکه آسان خرید به میزان ۲ درصد اعتبار تخصیص یافته به صورت قسطی
  1. برداشت ماهیانه اقساط از حساب معرفی شده بدون حضور مشتری
  1. برخورداری از خدمات گسترده بانک تجارت

asan-kharid-tejarat-way2pay-92-05-22

مزایای عضویت در شبکه آسان خرید برای فروشندگان کالا و خدمات

  1. افزایش حجم فروش و سرعت معاملات و در نتیجه سودآوری بیشتر
  1. تضمین واریز اقساط خریدهای انجام شده در سررسید مربوطه توسط بانک تجارت
  1. ارائه اطلاعات و نشانی فروشگاه و شرکت‌های عضو شبکه در سایت بانک تجارت جهت اطلاع‌رسانی به اعضا شبکه آسان خرید و عموم افراد جامعه
  1. تامین تسهیلات سرمایه در گردش برای ارایه دهندگان کالا و خدمات عضو شبکه در صورت نیاز آنها

اشخاص حقیقی با مراجعه به شعبه دارنده حساب و تکمیل فرم‌های مربوطه می‌توانند در شبکه آسان خرید عضو شوند.

شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند با مراجعه به شعب بانک و پس از امضا قرارداد، کارکنان خود را جهت عضویت در شبکه آسان خرید به بانک تجارت معرفی نمایند.

ضمانت پرداخت اقساط خرید کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها در سررسید به عهده سازمان مربوط می‌باشد.

.

نحوه تخصیص اعتبار و خرید کالا و خدمات در شبکه آسان خرید

  1. اشخاص حقیقی می‌توانند با مراجعه به شعب بانک تجارت و افتتاح یکی از انواع حساب‌های قرض‌الحسنه جاری، پس انداز یا سپرده‌های سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت و قرار دادن سپرده خود به عنوان تضمین تا ۹۵% مانده حساب خود تا سقف یکصد میلیون ریال، از اعتبار در شبکه آسان خرید برخوردار شوند.
  1. اشخاصی که در حال حاضر نزد بانک تجارت دارای هریک از سپرده‌های مذکور هستند، می‌توانند براساس سپرده فعلی خود در شبکه آسان خرید عضو شوند.
  1. سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های دولتی و خصوصی می‌توانند با عضویت در این شبکه تا سقف ۵/۲ برابرحقوق برای هر یک از پرسنل خود برای ایشان در شبکه آسان خرید، اعتبار ایجاد نمایند. کلیه سپرده گذاران بانک تجارت و کارکنان سازمان‌های عضو شده در شبکه آسان خرید از تاریخ تخصیص اعتبار خرید می‌توانند تا سقف اعتبار تخصیص یافته از فروشگاه‌های عضو شبکه خرید کنند.
  1. کلیه شرکت‌ها و فروشگاه‌های ارائه کننده کالا و خدمات با هدف افزایش فروش و ارائه خدمات ویژه به اقشار مختلف جامعه و کارکنان سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی می‌توانند با امضاء قرارداد مربوطه، در شبکه آسان خرید بانک تجارت عضو شوند. بانک تجارت پس از عضویت و نصب پایانه فروش (pos) مربوطه در فروشگاه، بلافاصله اطلاعات مربوط به فروشگاه یا شرکت ارائه کننده کالا و خدمات را از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت به خریداران عضو شبکه آسان خرید اطلاع رسانی می‌نماید. خریداران پس از مراجعه به فروشگاه مربوطه و انتخاب کالا یا خدمات مورد نیاز، خرید خود را از طریق کشیدن تجارت کارت در دستگاه کارت خوان ویژه شبکه آسان خرید انجام می‌دهند.

.

سایر موارد

چنانچه متقاضیان عضویت در شبکه آسان خرید دارای تجارت کارت باشند این خدمت بر روی تجارت کارت فعلی آنان فعال می‌شود، در غیر این صورت، ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب تجارت کارت اقدام نمایند.

با توجه به افزایش روز افزون فروشگاه‌ها و مراکز خرید عضو شده در شبکه آسان خرید، خریداران عضو این شبکه می‌توانند آخرین اطلاعات مربوط به این فروشگاه‌ها را از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت دریافت نمایند.

همچنین لیست کامل فروشگاه‌هایی که از این طرح پشتیبانی می‌کنند و در این طرح عضو هستند را می‌توانید از لیست فروشگاه‌های آسان خرید مشاهده کنید.