اخبار تکنولوژی

آیا عملکرد دوربین Xiaomi Mi 10T Pro بهتر از پرچمداران است؟

به نظر می رسد عملکرد دوربین Xiaomi Mi 10T Pro در بالای لیست قرار دارد و چندین گوشی هوشمند دیگر با مشخصات بالاتر را پشت سر می گذارد. رتبه بندی معیار DxOMark ، شیائومی و هواوی را به عنوان یکی از بالاترین عملکرد دوربین قرار داده است که حتی آیفون 12 پرو مکس و سامسونگ گلکسی نوت 20 اولترا را پشت سر گذاشته است.

عملکرد دوربین Xiaomi Mi 10T Pro چندین گوشی هوشمند مبتنی بر دوربین مانند Samsung Galaxy Note 20 Ultra با عملکرد خود در صدر جدول هستند. با این حال ، یک تلفن هوشمند ممتاز میان رده مانند Xiaomi Mi 10T Pro نیز برنده کاربران شده است. با توجه به رتبه بندی DxOMark ، Mi 10T Pro جایگاه محکمی را در بین 5 تلفن هوشمند برتر تثبیت کرده است و به راحتی از دستگاه هایی مانند Galaxy Note 20 Ultra بهتر عمل می کند.

آیا می توان آن را توجیه کرد؟

با ورود به جزئیات، این بنچ مارک نکات مختلفی را برای دستیابی به این نتیجه بر روی Xiaomi Mi 10T Pro 5G مورد آزمایش انحصاری قرار داده است. این لیست می گوید Mi 10T Pro با بهترین تلفن های دوربین شیائومی که عملکرد در شرایط م نور و بزرگنمایی بهتری دارند، هم تراز نیست، اما مطمئناً در بخش میان رده جایگاه خود را حفظ می کند.
چندین دسته وجود دارد مانند قابلیت های HDP ، مصنوعات شبح ، عملکرد در نور کم و موارد دیگر که به نظر می رسد کمتر از حد مجاز هستند. علاوه بر این ، عکسهایی که روی Xiaomi Mi 10T Pro کلیک شده اند ، به ویژه در شرایط کم نور ، جزئیات زیادی را از دست می دهند. علاوه بر این ، یک لنز اختصاصی بوکه برای ارزیابی عمیق وجود ندارد. DxOMark همچنین در مورد عملکرد ویدئو صحبت می کند ، جایی که Mi 10T Pro عملکرد پایداری را ارائه می دهد اما در شرایط کم نور شروع به تزلزل می کند.
لازم به ذکر است ، Mi 10T Pro دارای یک لنز 108MP است، دقیقاً مانند Samsung Galaxy S20 Ultra. با این حال ، چندین قابلیت وجود دارد مانند HDP ، ghosting artifact ، عملکرد در نور کم و موارد دیگر که به نظر می رسد کمتر از حد مجاز هستند. علاوه بر این، عکسهایی که روی Xiaomi Mi 10T Pro ثبت شده اند، به ویژه در شرایط کم نور، جزئیات زیادی را از دست می دهند. علاوه بر این، یک لنز اختصاصی بوکه برای ارزیابی عمق وجود ندارد. DxOMark همچنین در مورد عملکرد ویدئو صحبت می کند، جایی که Mi 10T Pro عملکرد پایداری را ارائه می دهد اما در شرایط کم نور شروع به تزلزل می کند.
نتیجه نهایی
DxOMark نتیجه گرفت که Xiaomi Mi 10T Pro برای عکاسی در محیط های دارای نور مناسب یا حتی در نور محیط بسیار ایده آل است. در این سناریو ، دستگاه هایی مانند iPhone 12 Pro ، Samsung Galaxy S20 Ultra و سایر پرچمداران جای پای محکمی را دارند. این معیار تأکید می کند که Mi 10T Pro در کلاس گوشی های هوشمند میان رده در بخش دوربین برجسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *