تعمیر پرینتر

تعمیر پرینتر از خدمات اصلی کامپیوتر پانته آ است. این شرکت در زمینه  شارژ تخصصی و سرویس و نگهداری انواع چاپگر و پرینتر لیزری و جوهر افشان و فروش پرینتر و چاپگرهای hp  نیز در خدمت شما می باشد:

تعمیرات چاپگر

مرحله اول: 

عیب یابی اولیه دستگاه توسط متخصصین و با توجه به اظهارات مشتری صورت می گیرد و پس از آن دستگاه به طور کامل باز شده و برای شستشو و … آماده می گردد.

مرحله دوم:

جهت افزایش عمر دستگاه کلیه قسمتهای قابل شستشو بصورت کامل در حوض شستشو و توسط مواد مخصوص تمیز می گردد.

مرحله سوم:

تعمیرات تخصصی دستگاه صورت گرفته  و در  صورت نیاز قطعات کاملا فرسوده شده با قطعات اصلی تعویض می شود و پس از آن دستگاه بسته شده و کنترل و تست نهایی بر روی آن صورت گرفته و برچسب ضمانت تعمیر بر روی آن نصب می شود.

 شارژ کارتریج

 مهمترین بخشی که در کارکرد یک چاپگر نقش بسیار زیادی را ایفا می کند، کارتریج است که سلامت کارتریج همیشه در نحوه کار،کیفیت چاپگر و عمر دستگاه نقش بسزایی دارد و شارژ استاندارد که در مراکز بزرگ انجام می شود می تواند تعیین کننده مطلب بالا باشد و در این مرکز شارژ استاندارد به نحو زیر انجام می شود.

شارژ کارتریج لیزری

 پس از اطمینان از تمیز بودن کارتریج و تخلیه کامل ضایعات تونر به همان میزان فابریک از تونرهای استاندارد و مربوط به همان کارتریج درون آن تزریق می گردد.

    1.   تست اولیه کارتریج جهت رویت ایرادات صورت می گیرد و پس ازآن کارتریج کاملاً باز شده و تمامی قسمتها تحت مکش هوای شدید و شستشوی کامل(قطعات قابل شستشو) قرار می گیرد.
    2. در صورت نیاز و با هماهنگی مشتری قطعات فرسوده مصرفی مانند: چرخ دنده ها، درام، مگنت، غلطک پرس بلید و … زیرنظر متخصصین مرکز با قطعات اصلی تعویض می گردد.
    3. پس از اتمام کار جهت اطلاع از سلامت کامل کارتریج تست نهایی صورت می گیرد

شارژ کارتریج جوهرافشان

جوهرهای باقی مانده و رسوب کره داخل نازل ها نسبت به نوع آن توسط دستگاه سانتریفیوژ و حلال های مناسب تخلیه می گردد و پس از شستشوی کامل با جوهرهای استاندارد مربوط به همان دستگاه به میزان اولیه شارژ می شود و در نهایت تست می گردد.

سرویس و نگهداری پرینتر

با توجه به اینکه کلیه چاپگرها پس از تعداد مشخصی چاپ که در بروشور آنها ذکر شده است نیاز به سرویس کامل دارد این مرکز آمادگی دارد که در راستای افزایش بهره وری دستگاه، هم به صورت قرارداد سالیانه و هم به صورت موردی در خدمت شما باشد.

در این قسمت دستگاه جهت سرویس همانند بخش تعمیرات در مرحله اول شستشوی کامل داده می شود و سپس کلیه چرخ دنده ها و قطعات مکانیکی روغن کاری، گریس کاری و … شده و کلیه ایرادات مشاهده شده و احتمالی برطرف می گردد و پس از تست نهایی و اعلام سرویس بعدی تحویل مشتری می شود.