صفحه لمسی گوشی Apple iPhone 6S

صفحه لمسی 3D گوشی Apple iPhone 6S چگونه کار می کند؟

Apple صفحه لمسی 3D برای سری جدید iPhone معرفی کرده که در استفاده از آن برای صاحبان آیفون تغییر اساسی ایجاد کرده است.
به جای ضربه زدن برای باز کردن یک برنامه شما می توانید به صفحه کمی فشار وارد کنید تا یک پیش نمایش و یا یک منو باز شود. برای مثال اگر دوست شما یک لینک از طریق SMS برای شما ارسال کند فقط با فشار دادن روی آن لینک یک پیش نمایش از سایت برای شما باز خواهد شد. در برنامه ایمیل Apple شما می توانید بر روی یک ایمیل فشار دهید تا یک پیش نمایش از pop up آن را روی صفحه نمایش ببینید.

صفحه لمسی 3 بعدی iphone 6s

صفحه لمسی iphone 6s

حتی یک میانبر برای دوربین سلفی وجود دارد.
زمانی که شما در صفحه اصلی هستید باید روی آیکن برنامه فشار بیشتری وارد کنید تا منویی شبیه منوی زیر باز شود.

iPhone 6s

iPhone 6s

صفحه لمسی 3D به شما این امکان را می دهد که به صورت خودکار مکان شما را نشان دهد و یا مکان شما را ارسال کند. در حال حاضر برای انجام این کار با آیفون باید برنامه mapps را باز کند و آدرسشون به عنوان مکان اصلی وارد کنند و سپس گزینه حرکت را انتخاب کنید. صفحه لمسی 3 بعدی فقط با فشار دادن روی صفحه نمایش و حرکت به سمت گزینه directions home تغییر می کند.
این فقط به صفحه اصلی برنامه ها یا حتی آنهایی که توسط اپل ساخته شده است محدود نمی شود.
VP Craig Federighi اپل نشان داد که چگونه از برنامه اینستاگرام به عنوان میانبر دوربین سلفی است ، با صفحه لمسی 3D استفاده کرد.

iPhone 6s

iPhone 6s

زمانی که انگشت را به مدت چندثانیه روی آیکن برنامه اینستاگرام نگه دارید یک منوی کوچکی برای شما باز خواهد شد که به عنوان میانبر دوربین سلفی برای شما قابل استفاده است و شما می توانید با این روش به صورت مستقیم به دوربین سلفی نیز دسترسی داشته باشید. هنگامی که شما پروفایل افراد می میبینید با فشار دادن روی آن عکس تصویر از یک تصویر کوچک به یک تصویر بزرگتر گسترش داده خواهد شد.
صفحه لمسی 3D به شما نیز این اجازه را می دهد که تنها با نگه داشتن و کشیدن انگشت روی برنامه مورد نظر بین برنامه ها سوئیچ کنید.

iPhone 6s

iPhone 6s

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *