شارژ کارتریج درمحل

ویژه اصفهان + لیست قیمت شارژ کارتریج

ماشین های اداری، از اقلام بسیار ضروری هر شرکت و سازمان خدماتی هستند. بنابراین عدم کارایی مناسب یا توقف کارکرد این ماشین ها باعث بروز مشکلات بسیاری در ارائه خدمات آن واحد می‌گردد و جبران خسارات ناشی از آن بسیار پر هزینه خواهد بود. یکی از اساسی ترین قطعات تشکیل دهنده یک چاپگر، کارتریج  است که در این بخش به تفصیل به شرح آن و خدمات شارژ کارتریج درمحل اصفهان توسط شرکت پانته آ پرداخته می‌شود، می پردازیم.

شارژ کارتریج

اصولی ترین روش استفاده از کارتریج این است که پس از مصرف و اتمام شارژ تعویض شود ولی برای کاهش هزینه های چاپ برخی از کاربران  به جای خرید کارتریج جدید و تعویض آن ،کارتریج دستگاه را شارژ می کنند.

برای شارژ کارتریج لازم است شما کارتریج را به یکی از مراکز خدماتی فعال در این زمینه ببرید. که با توجه به بعد مسافت، ترافیک و کمبود وقت ممکن است بسیار دردسر ساز باشد، درصورتیکه امکان شارژ کاتریج شما در محل خودتان با کیفیت وسرعت بالا وجود دارد.

مزایای استفاده از خدمات شارژ کارتریج در محل

 
  • انجام شارژ کارتریج در محل توسط بهترین کارشناسان استان اصفهان انجام می شود.
  • اعزام سریع نیروی متخصص جهت شارژ کارتریج در محل در کمتر از یک ساعت در سراسر اصفهان صورت می گیرد.
  • کارتریج روی دستگاه شما در محل تست می شود و تایید کیفیت توسط شما به صورت آنی امکان پذیر می باشد.زیرا ممکن است کارتریج شارژ شود ولی در هنگام استفاده مشکلی روی دستگاه چاپ شما بوجود آید که مانع عملکرد مناسب کارتریج شارژ شده شود. با تست کارتریج در محل این اطمینان حاصل می‌شود که همه چیز به درستی کار می ‌کند. در غیر اینصورت شما باید دستگاه چاپ خود را به همراه کارتریج به شرکت ارائه دهنده خدمات ارسال کنید تا بررسی انجام شودو ایراد رفع شود.
  • قیمت مناسب همراه با کیفیت بسیار بالا و ارائه ضمانت و گارانتی به کاربران گرامی
 

آیا شارژ کارتریج در محل واقعاً امکان پذیرهست

در صورتی که کارتریج شما نیاز به شارژ و تعویض قطعات داشته باشد، دریافت خدمات در محل مورد نظر شما امکان پذیر است،همچنین این خدمات در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود؛ اما اگر دستگاه مشکلات دیگری هم داشته باشد، برای مثال کارتریج پودرریزی داشته و از این رو پودرها به داخل دستگاه ریخته و این باعث خرابی کارکرد دستگاه شده است. کارشناس تا جایی که ممکن است، به تعمیر دستگاه می‌پردازد؛ اما اگر مشکل خیلی حاد باشد و نیاز به باز کردن خود دستگاه چاپگر هم باشد، در این صورت، معقولانه‌ترین روش این است که شما اجازه دهید تا چاپگر به تعمیرگاه ارسال شود.

درام

درام یک قطعه به شکل استوانه و رنگ سبز است که یکی از قطعات مهم کارتریج به شمار می‌رود. وظیفه این قطعه انتقال تونر به روی کاغذ است و اگر کیفیت خوبی نداشته باشد یا معیوب باشد حتی اگر از بهترین پودر هم استفاده کرده باشید نباید انتظار چاپ با کیفیت را داشته باشید. درام‎ها حساس هستند و برای مدت خیلی طولانی دوام ندارند،  بنابراین در برخی موارد احتمال دارد که نیاز به تعویض آن باشد.

علائم خرابی درام کارتریج

  • لکه های سیاه

درصورتیکه لک یا نقطه روی اسناد چاپ شده مشاهده شود، می‌تواند نشانه ای از آسیب دیده درام باشد که مانع انتقال درست تونر به کاغذ می‌شود. گاهی این اشکال با پاک کردن درام توسط یک پارچه نرم تمیز حل می‌شود. در غیر اینصورت باید تعویض شود.

  • متوقف شدن چاپ توسط چاپگر

در چاپگرهای جدید، زمانی که تعداد صفحات چاپ شده به تعداد خاصی برسد، دستگاه هشداری مبنی بر لزوم تعویض درام کارتریج چاپگر لیزری را می‌دهد. این کار کمک می‌کند تا خروجی چاپگر با کاهش کیفیت ناشی از درام ضعیف مواجه نشود و درصورتیکه به این پیغام توجه نشود سنسور چاپ را متوقف می‌کند.

  • چاپ تار

اگر نتیجه چاپ تار و غیر واضح باشد، علاوه بر اینکه ممکن است نیاز به شارژ داشته باشد، می ‎تواند به این معنی باشد که درام آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد. بنابراین با چک کردن تونر تشخیص می‌دهید که مشکل مربوط به تونر است یا درام.

  • کیفیت ضعیف چاپ

اگر بخشی از خروجی چاپگر حالت محو شدگی داشته باشد و پس از بررسی و اطمینان از میزان شارژ کارتریج باز هم مشکل حل نشود زمان تعویض درام رسیده.

دلایل خرابی درام:

آسیب دیدن فیزیکی درام:
درام به دلیل داشتن فعالیت مکانیکی در طول زمان مستهلک می‌شود.

در اثر ضربه یا قرار دادن کاغذ دارای سوزن منگنه در چاپگر، سطح درام خراشیده می‌شود.

استفاده از کاغذهای نامرغوب عمر درام را کم می‌کند.

اگر با یک کارتریج تعداد زیادی چاپ بصورت یک جا یعنی در یک زمان کوتاه بگیرید، درام ضعیف می‌شود و بهتر است از ظرفیت چاپ کارتریج در مدت طولانی تری استفاده شود.

 

مگنت

مگنت قطعه ای است  که از کلمه MAGNET  و به معنای آهن ربا گرفته شده است. مگنت استفاده های زیادی در زندگی روز مره ما و همچنین صنایع دارد. در کارتریج های لیزری نیز قطعه ای بنام مگنت وجود درد. این قطعه یکی از قطعات مهم در هر کارتریج لیزری می باشد. مگنت وظیفه جذب تونر داخل مخزن را دارد. از طریق مگنت تونر از داخل مگنت جذب و بعد از فرایندی که بر روی دارم انجام می شود به درام چسبیده که این تونر بعد از ایجاد فعل و انفعالاتی بروی کاغذ نشانده میشود.

 

فوم رول

فوم رول کارتریج یکی از قطعات کارتریج لیزری است. فرقی میان فوم رول و فوم رولر وجود ندارد. این قطعه که به صورت رول می باشد از جنس لاستیک یا نمد است که در بین تمامی قطعات یک کارتریج تنها قطعه ای است که کمتر خراب می شود اما با این حال باید توجه ویژه ای هنگام مصرف به آن بشود. مسئولیتی که این قطعه از کارتریج لیزری به عهده دارد تمیز کردن ضایعات باقی مانده بر روی درام است که بعد از چسبیده شدن تونر روی کاغذ به درام هم می چسبد.

 
toner-powder

مواد مصرفی با کیفیت


تونرها با توجه به مشخصات ، کیفیت و برند کمپانی سازنده دارای قیمت های متفاوتی هستند. به همین دلیل است که شرکت هایی که در زمینه شارژ کارتریج فعالیت میکنند با ارائه قیمت های متفاوت برای شارژ کارتریج بازار به چالش در آورده اند. بطور معمول مصرف کنندگان اطلاعات دقیق و کاملی در این زمینه ندارند و تنها شاخصه تعیین کننده هزینه خدمات خواهد بود،در حالی که استفاده از تونرهای غیر اصلی و بی کیفیت در شارژ کارتریج صدمه جدی به دستگاه وارد می کند و بعد از مدت اندکی هزینه های زیادی بابت تعمیر پرینتر و یا خرید چاپگر جدید متحمل خواهید شد. اکثر تونرهای موجود در بازار تولید کشور چین و کره هستند و فاقد کیفیت مناسب میباشند در حالیکه شارژ کارتریج توسط شرکت پانته آ با تونرهای اصلی و با کیفیت انجام می شود. لازم به ذکر است استفاده از تونر اصلی و با کیفیت موجب می شود کارتریج شارژ شده تعداد برگ بیشتری را با کیفیت بالاتری چاپ کند.

ارائه سرویس جنرال کارتریج


سرویس جنرال کارتریج 

خدمت ویژه ای از شرکت پانته آ 

 

سرویس های جنرال دوره ای کارتریج، راهکار بسیار مناسبی جهت کاهش استهلاک دستگاه چاپگر شما و بالا رفتن عمر مفید آن می باشد. همچنین باعث افزایش کیفیت و سرعت عملکرد دستگاه و نهایتاً عدم بروز مشکلات ناگهانی خواهد شد. این سرویس به طور اختصاصی توسط تعمیرکاران شرکت پانته آ انجام شده و در هیچ یک از شرکتهای همکار به این صورت انجام نمیشود. ضمنا سرویس جنرال کاملا رایگان انجام می‌گیرد. تاکید مجدد این که سرویس های جنرال به صورت کارشناسی شده توسط نیروی فنی و مورد اعتماد شما ، نهایتاً می تواند باعث افزایش کارکرد دستگاه و کاهش چشمگیر خسارات احتمالی به سازمان شما شده و نهایتاً در یک دوره زمانی حتی تا حدود 70% باعث کاهش هزینه های شما و افزایش عمر دستگاه شود.

هزینه شارژ کارتریج در محل

 
نوع خدماتقیمت

شارژ کارتریج sam,hp

 120 -100 گرم تونر

55.000

شارژ کارتریج hp

 80- 100 گرم تونر

45.000
شارژ brother75.000
تعویض چیپ کارتریج33.000
تعویض گیربکس160.000
تعویض فیوزینگ35.000
تعویض فیلم فیوزینگ135.000
تعویض غلطک پرس130.000
شارژ کارتریج جوهر مخزن کوچک45.000
شارژ کارتریج جوهر مخزن حجیم55.000
شارژ کارتریج رنگی لیزری95.000
 

نکاتی که باید در هنگام انجام خدمات در محل توجه شود:

هویت
حتما در هنگام حضور تکنسین در محل کارت شرکت را از تکنسین تحویل بگیرید. از پذیرش کارشناسان بدون کارت و فرم مخصوص خودداری کنید.
تست
بلافاصله بعد از انجام خدمات مورد نظر اقدام به گرفتن تست از دستگاه نمایید(در صورت عدم رفع مشکل حتما قبل از تسویه حساب با پشتیبانی در تماس باشید).
گارانتی
برای دریافت گارانتی خدمات انجام شده حتما بعد از اتمام کار از تکنسین بخواهید که لیبل گارانتی را حتما به دستگاه بچسباند.این امر باعث میشود که چنانچه مشکل قبلی مجددآ اتفاق افتاد بلافاصله شرکت نسبت به ارسال مجدد تکنسین اقدام نماید.
مسئولیت
به هیچ وجه از تکنسین درخواست انجام خدمات بعدی را بدون اطلاع شرکت ننمایید. چراکه در این صورت این شرکت هیچ گونه مسئولیتی را در این زمینه نمی پذیرد.

درخواست خدمت

مرحله 1 از 3

33%