نصب آنتی ویروس در محل اصفهان

امنیت سیستم خود را به ما بسپارید

 

آنتی ویروس چیست؟

آنتی ویروس ها از مهم ترین نرم افزار هایی هستند که روی هر سیستم عاملی باید نصب شوند آنتی ویروس ها انواع مختلفی دارند. برخی از آنتی ویروس ها فقط از ورود ویروس از طریق اینترنت جلوگیری می‌کنند. دسته ای دیگر پکیج کامل هستند و هم از ورود ویروس از طریق اینترنت ( internet security ) و هم از طریق فلش های آلوده، اتوران سی دی ها و... ( antivirus )  جلوگیری می‌کنند و ویروس ها را قرطینه یا پاک می‌کنند. یک آنتی ویروس خوب باید از نوعی باشد که هم بتواند با ویروس ها ، کرم ها، تروجان ها و فایل های مخربی که از طریق اینترنت قصد ورود به سیستم شما را دارند، مقابله کنند و هم  دیوار آتش ( firewall ) قوی داشته باشند تا بتوانند از ورود هر چیزی که قصد خراب کردن سیستم شما را دارند جلوگیری کنند. در ادامه همراه باشید تا با خدمات نصب آنتی ویروس در محل اصفهان آشنا شوید.

نصب آنتی ویروس در محل اصفهان

 

آنتی ویروس قانونی

ما همیشه پیشنهاد می‌کنیم آنتی ویروس خود را بصورت قانونی تهیه کنید. چون شما در صورت خرید آنتی ویروس های قانونی، آنتی‌ویروسی را می‌خرید که شرکت سازنده آن خود مسئول می‌داند که بانک های اطلاعاتی خود را بروز و بتواند محصول خود را برای شما ارتقا دهد تا محصول مورد نظر بتواند توسط شناسه ها، ویروس را شناسایی و پاک سازی کنند. قابلیت هایی که اکثرا شرکت برای جلوگیری از نفوذ ویروس ها به سیستم استفاده می‌کنند ، قابلیت آنتی فیشینگ ، آنتی اسپم و فایروال است.

شرکت پانته آ نیز با در اختیار داشتن انواع آنتی ویروس های قوی و قدرتمند و البته قانونی آماده نصب آنتی ویروس برای شما مشتریان گرامی می‌باشد. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش یا تماس با شرکت، کارشناسان ما را به محل خویش فراخوانی کرده و آنتی ویروس مورد نظر خود را نصب کرده و امنیت سیستم خود را تضمین کنید.

والبته شما می‌توانید قبل از نصب و فراخوانی کارشناسان از قیمت نواع آنتی ویروس ها باخبر شده و در صورت تمایل آنتی ویروس مورد نظر خود را نصب کنید.

کارشناسان ما پس از پر کردن فرم سفارش توسط شما به سرعت با شما عزیزان تماس حاصل کرده و سپس خدمات مورد نظر شما را با شما هماهنگ کرده و در صورت درخواست شما در محل حاضر می‌گردند.

 

آیا بروز کردن آنتی ویروس مهم است؟

آنتی ویروس ها همیشه در حال جست و جو و ثبت ویروس های جدید هستند و حدودا هر هفته بروز رسانی برای کاربران خود ارائه می‌دهند. این بروز رسانی ها که شامل بانک های اطلاعاتی درباره ی ویروس های جدید است و باعث می‌شود که آنتی ویروس شما بتواند ویروس های جدید را شناسایی کند. بروز کردن انتی ویروس بسیار مهم است . زیرا که اگر آنتی ویروس شما بروز رسانی نشده باشد نمی‌تواند ویروس های جدید را شناسایی کند و سیستم شما به آن ویروس‌های جدید مبتلا می‌شود. توصیه ما به شما این است که سعی کنید همیشه آنتی ویروس خود را بروز نگه دارید تا از مبتلا شدن به ویروس ها ی جدید و خرابی نرم افزاری سیستم خود جلوگیری به عمل آورید. برای آپدیت شدن آنتی ویروس شما نیاز به لایسنس هاس قانونی و معتبر دارید. شرکت پانته آ این لایسنس های قانونی را بصورت یکساله و با ضمانت پشتیبانی در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

آیا برای تلفن های همراه نیز آنتی ویروس وجود دارد؟

بله. هر سیستم عامل نرم افزاری که بتواند در خود اطلاعات نگه دارد، پس ویروس هم برایش تولید خواهد شد. پس در نتیجه تلفن‌های همراه نه تنها از آنتی ویروس برای سیستم خود برخوردارند بلکه نیاز بسیار زیادی به آنتی ویروس وجود دارد. ازآنجاکه در این دوران بیشتر اطلاعات شخصی که شامل عکس ها، فیلم ها، شماره ی مخاطبین است در تلفن های همراه ذخیره شده، آنتی ویروس برای تلفن همراه امری ضروریست.

اکثر سیستم عامل های تلفن های همراه دارای آنتی ویروس هستند ولی به دلیل ضعیف بودن آن ها به هیچ عنوان توصیه نمی‌شوند. شرکت های معتبر نیز به غیر از عرضه آنتی ویروس برای نسخه های لپ تاپ و کامپیوتر برای تلفن های همراه هم آنتی‌ویروس‌ها‌ی خود را عرضه می‌کنند.

برخی از آنتی ویروس های اندروید عبارتند از :

 • اپلیکیشن آنتی ویروس security 360
 • اپلیکیشن آنتی ویروس androhelm antivirus
 • اپلیکیشن آنتی ویروس bitdefender
 • اپلیکشین آنتی ویروس ESET
 • اپلیکیشن آنتی ویروس AVST
 • اپلیکیشن آنتی ویروس AVIRA

 

چگونگی رفتار آنتی ویروس با ویروس

چگونگی رفتار آنتی ویروس ها با ویروس ها توسط شما مشخص می‌شود. شما تعیین می‌کنید که ویروس قرنطینه شوند یا پاک شوند یا حتی شما می‌توانید اجازه دهید ویروس ها اجازه ی ورود به سیستم شما را داشته باشند. این اجازه برای مواقعی است که شما یک فایل را کرک کرده اید و نمیخواهید فایل کرک را آنتی ویروس پاک کند.

هر آنتی ویروسی از سه قابلیت برخوردار است:

 • اسکن سریع

این اسکن بیشتر روی درایوی که ویندوز روی آن نصب است تمرکز می‌کند.

 • اسکن کامل

این اسکن تمامی فایل های موجود در سیستم را اسکن می‌کند.

 • اسکن اتومات یا دوره ای

در این اسکن شما انتخاب می‌کنید در چه روزهایی و چه ساعتی آنتی ویروس به صورت خودکار سیستم را پاکسازی کند. بیشتر آنتی‌ویروس های رایگان این قابلیت را ندارند.

 • اسکن دلخواه: 

بیشتر برای اسکن حافظه های جانبی مثل فلش مموری یا هارد دیسک اکسترنال است. همچنین می‌توانید درایو های اصلی را هم انتخاب کنید 

بهترین و نامی ترین آنتی ویروس ها در ایران عبارتند از :

 • ESET nod32
 • Avira
 • Kaspersky
 • Microsoft security or windows defender
 • Norton
 • 360 security
 • Avast
 • Bit defender
 • AVG

توضیح در مورد آنتی ویروس ESET NOD

این آنتی ویروس توسط تیم نرم افزارهای امنیتی از کشور اسلواکی تولید و به جهانیان عرضه شد. به اعتقاد برخی این نرم افزار بهترین آنتی ویروس موجود برای مقابله با تروجان ها ، کرمها و ویروس هاست و یکی از قابلیت های ویژه ی این نرم افزار چک کردن کد های نرم افزار جهت شناسایی ابزار هک میباشد. همچنین دارای درصدی هوش مصنوعی است تا با زیر نظر گرفتن رفتار نرم افزار ها بتواند ویروس و یا تروجان بودن نرم افزار را تشخیص دهد.

نصب آنتی ویروس در محل اصفهان

توضیح در مورد آنتی ویروس AVIRA

این نرم افزار توسط تیم سازنده ی نرم افزار های امنیتی در کشور آلمان تولید و به جهان عرضه گشت . این نرم افزار ۱۰۰ میلیون کاربر در جهان داشته و همچنین ۳۰۰ پرسنل را در سرار جهان داراست. همچنین این نرم افزار در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹ میلادی برنده بهترین نرم افزار در مجله نرم افزار های پی سی ورلد شد.

این نام هایی که برده شد آنتی ویروس هایی هستند که در ایران بیشترین استفاده را توسط کاربران ایرانی دارند . البته توسط کشور خودمان نیز دو آنتی ویروس فوق العاده قدرتمند و با قیمت به صرفه  به نام های شید و  پادویش عرضه شده که هر دوی این آنتی ویروس دوموتوره هستند و قابلیت جلوگیری از ورود تمامی فایل های مخرب از اینترنت و پاکسازی سیستم شما را دارند.

نصب آنتی ویروس در محل اصفهان

ویروس چیست؟

بد افزار یک نرم افزار مخرب است که با هدف آسیب رساندن به سیستم شما وارد سیستم شما می‌شود. به طور کلی ویروس ها ، تروجان ها ، کرم ها ، بمب ها ، اگهی افزار ، باج افزار و جاسوس افزار همگی جزء این دسته هستند.

 • ویروس

ویروس یک تکه کد است که با اجرای آن در سیستم شما به سرعت تکثیر میشود . بیشتر اوقات ویروس ها از طریق به اشتراک گذاری از طریق سیستم های دیگر به سیستم شما منتشر میشوند. مانند فلش آلوده ای که به سیستم شما متصل میشود.

 • آگهی افزار ها

این نوع بد افزار همانطور که از نامش پیداست برای آگهی های تبلیغاتی در اینترنت استفاده می‌شود . آگهی افزار ها با در نظر گرفتن سایت های مورد علاقه  کابر در سایت ها باعث تبلیغات برای کاربر می‌شود. بیشتر اوقات اگهی افزارها قصد صدمه زدن به سیستم ما را نداشته و ویروس نیستند. ولی به دلیل اشغال سخت افزار و آزار دهنده بودنشان با آنها مقابله می‌کنیم.

 •  جاسوس افزار

جاسوس افزار ها که توسط هکر ها ابداع میشوند با هدف جاسوسی به سیستم مورد نظر وارد میشوند. شناسایی جاسوس افزار ها توسط آنتی ویروس ها کاری بسیار دشوار میباشد و به همین دلیل از دید کاربر مخفی خواهند ماند. این جاسوس افزارها بدون اجازه کاربر شروع به جمع آوری اطلاعات کاربر می‌کنند.

 •  کرم ها

هدف اصلی کرم از بین بردن اطلاعات یک سیستم است. کرم ها با هدف پاک کردن اطلاعات به سیستم وارد شده و سپس تکثیر و اطلاعات یک درایو یا همه ی درایو ها را پاک میکنند. این کرم ها برای اهداف تخصصی استفاده میشوند .

 • تروجان ها

تروجان ها یک فایل سیستمی مخرب هستند که بیشتر اوقات با هف به کنترل در اوردن یک سیستم یا سرقت اطلاعات شخصی و مالی به سیستم وارد میشوند . طریقه ی نصب روی سیستم شما به این صورت است که شما فکر میکنید دارید یک نرم افزار کاربردی نصب میکنید، ولی در واقع در حال نصب یک تروجان هستید.

 • باج افزارها

باج افزار ها که توسط هکرهای قدرتمند طراحی میشوند با هدف مسدود کردن کل سیستم یا یک قطعه حیاتی سیستم وارد سیستم شما می‌شوند . بعد از اجرا و مسدود کردن سیستم شما از شما درخواست مبلغی میکنند تا اجازه دهند سیستم شما باز شود( البته اگر این اجازه را بدهند ) .

 

آنتی ویروس ها چگونه کار می‌کنند؟

هر آنتی ویروسی یک هسته دارد ، که هسته ی اصلی آن موتور آن است. این موتور از الگوریتم های طراحی شده توسط شرکت سازنده، برای جست و جوی لایه ها در اطلاعات سیستم شما استفاده می‌کند. هر شرکت الگوریتم مخصوص به خود را دارد.

موتور جست وجو با الگوریتم مخصوص به خود، یعنی الگوریتمی که توسط شرکت سازنده ابداع شده می‌تواند در مدت زمان کمی میلیون‌ها فایل را بررسی کند. آنتی ویروس هایی  که مدت زمان طولانی را برای جست و جوی فایل های شما (بر اساس حجم فایل ها ) سپری می‌کنند از الگوریتم ضعیفی برخوردارند. این موتورها برای شناسایی و ردیابی ویروس ها از شناسه استفاده می‌کنند.

شناسه چیست؟

شناسه بخشی از رشته لایه های فایل را در خود ذخیره دارد و شناسه برای هر ویروس مانند اثر انگشت انسان مخصوص به خود و یکتا هستند. یکی از راه های شناسایی ویروس توسط آنتی ویروس همانطور که گفته شد شناسه است.

 • شناسایی ویروس از طریق بانک اطلاعاتی

این روش که در اکثر آنتی ویروس ها برای ثبت ویروس جدید استفاده می‌شود و به این صورت است که آنتی ویروس تمامی فایل ها را چک کرده و با اطلاعات موجود در بانک اطلاعاتی مطابقت داد می‌شود اگر یک رفتار جدید یا مشکوک شناسایی کند آن را به عنوان یک ویروس ثبت می‌کند.

 • شناسایی از طریق پیش بینی رفتار بد افزارها

این روش برای شناسایی ویروس یا بد افزارها نیاز به اجرای آن دارد و هنگام اجرای بدافزار رفتار آن را شناسایی کرده و بدافزار مورد نظر را مسدود می‌کند.

 • شناسایی از طریق جعبه شنی

این مدل شناسایی در ترکیب با بقیه روش ها استفاده می‌شود و به این صورت عمل می‌کند که یک محیط شبیه سازی شده را تعبیه کرده و فایل مورد نظر را در آن اجرا می‌کنند. در صورتی که در آن محیط شبیه سازی شده رفتار آن فایل خطرناک باشد آن فایل ویروس شناسایی شده و مسدود یا پاک می‌شود. این روش برای ثبت ویروس ها بهترین روش است.

درخواست خدمت

مرحله 1 از 3

33%