اسکنر دستگاهی است برای انتقال عکس ها، سند ها و برگه های مورد نیاز که میخواهیم عکس یا یک کپی از آن را روی سیستم خود داشته باشیم. این دستگاه یکی از دستگاه های بسیار پر استفاده در امور اداری و ثبتی است ( مانند دفاتر ثبت اسناد برای گرفتن گواهی امضا ) . اصولا بیشتر سازمان ها برای انجامامور داخلی خود نیاز به این دستگاه دارند. بیشتر مردم نیز برای بیشتر شدن سرعت در انجام کارهای خود نیز از این دستگاه برای کارهای شخصی خود در منازل استفاده می‌کنند.

تعمیر اسکنر در محل اصفهان

همانطور که میدانید به دلیل قیمت بالای اسکنرها نمی‌توان دو یا چند اسکنر برای سازمان یا شرکت خود خریداری کنید. شما به یک اسکنر کاربردی نیاز دارید که فعالیت های تجاری شما را مختل نکند وهنگام خرابی بتوانید به سرعت آن را تعمیر کنید. از آن جایی که وزن و حساسیت دستگاه های اسکنر زیاد است بهتر است در محل شما تعمیر شود. چون ممکن است درمسیر جا به جایی به مرکزتعمیرات قطعات داخلی آسیب دیده وتنظیمات آن به هم بخورد. تعمیر اسکنر در محل اصفهان بخشی از راه حل های مدیریت دفتر شما است و اطمینان حاصل می کنید که فعالیت های شما به خوبی برای رسیدن به اهداف تجاری شما انجام می شود.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر پرینتر در محل

اسکنر شما شما نیاز به تعمیردارد؟

کافیست این فرم را پر کنید

یا

با ما تماس بگیرید

چه خدماتی هنگام تعمیر اسکنر در محل شما انجام می‌شود ؟

گروه پانته آ، تعمیر اسکنر در محل اصفهان را برای کلیه برندها دراصفهان و مناطق اطراف بدون محدودیت جغرافیایی، ارائه می‌دهد. ما می دانیم که خدمات معتبر و سریع برای شما مهم است. اگر نیاز به تعمیر اسکنر با هراندازه، برند یا تکنولوژی دارید، راه حل ما، تعمیرات توسط تکنسین های واجد شرایط در محل، خواهد بود.
پرسنل مركز تعمیرات پانته آ بعد از دریافت سفارش به سرعت با شما تماس می‌گیرند همچنین شما می‌توانید برای دریافت مشاوره تلفنی (۰۳۱-۳۲۳۴۷۱۷۰) با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات شرکت پانته آ جهت تعمیر اسکنر در محل

گارانتی خدمات

تمام خدمات انجام شده و تعمیرات صورت گرفته روی دستگاه شما تا ۳ ماه گارانتی میشود. در صورتی‌که عیب رفع شده مجددا ایجاد شد و علت آن خرابی جدیدی در دستگاه نباشد تعمیرات مجددا برای شما انجام می‌شود و فقط هزینه قطعات مصرفی دریافت می‌گردد. 

شرکت ما از قطعات اصلی دستگاه استفاده می‌کند. چون قطعات غیر اصلی و قطعاتی که به دستگاه شما اختصاص ندارند در مدت کمی خراب شده و به دستگاه شما آسیب می‌زنند. شرکت ما تعمیرات خود را گارانتی می‌کند و در صورتی که ازقطعات با کیفیت پایین استفاده کنیم به خود ضرر رسانده و خدمات خود را بدنام می کنیم. به این دلیل این شرکت به شما اطمینان درجه ۱ بودن تمامی قطعات را می‌دهد.

تیم باتجربه ما به طور مرتب تحت آموزش تعمیرات اسکنر قرار می گیرند تا با جدیدترین پیشرفت های فناوری به روز باشند. ما همچنین در مورد تعمیرات اسکنر که توسط تکنسین های شرکت پانته آ انجام می شود ، ضمانت ۳ ماهه ارائه می دهیم.

 

پرسش های متداول

همه کارشناسان این شرکت با کارت شناسایی ثبت شده و معتبر در محل شما حاضر میشوند. این کارشناسان نیز قبل از استخدام باید امتحان های تخصصی مرتبط گذرانده و آزمون روانشاسی بدهند. این کارشناسان نیز دوره های تخصصی ارتباط با مشتری را گذرانده و در صورت داشتن مهارت مورد نیاز استخدام میگردند. بعد از استخدام نیز بعد از حداقل یک سال کار در شرکت پانته آ با دریافت کارت احراز هویت اجازه تعمیرات در محل را میگیرند. اگر کارشناس ما در محل شما عیب یابی را انجام داده ، و شما تمایلی به تعمیر نداشته باشید ، فقط هزینه کارشناسی دریافت شده و به این هزینه نیز هزینه ایاب و ذهاب نسبت به فاصله ی مکانی از مرکز شهر اضافه میگردد.

 • اسکنر های اچ پی HP
 • اسکنر های کنون CANON
 • اسکنر های اپسون EPSON
 • اسکنر های برادر BROTHER
 • اسکنر های ریکو RICHO
   
   
 • اسکنر های تخت یا رومیزی

 • اسکنر های شیت فید

 • اسکنرهای اسناد

 • اسکنر های پلاتر

 • اسکنر های فیلم و اسلاید

 • اسکنر های دستی

 
به هزینه های خدمات هزینه ی ایاب و ذهاب (به نسبت فاصله مکانی از مرکز شهر) اضافه می‌شود.
 
بله کارشناس قبل از انجام هر تعمیری روی دستگاه شما هزینه آن را اعلام م‌کند و درصورت توافق شما خدمات انجام می‌گیرد. اگر کارشناس در محل حضور یابد و عیب یابی دستگاه را انجام دهد ولی مشتری مایل به تعمیر پرینتر نباشد، فقظ هزینه کارشناسی دریافت می‌شود.