تعمیر اسکنر در محل اصفهان

تعمیر اسکنر در محل اصفهان

ویژه اصفهان + لیست قیمت تعمیرات اسکنر

اسکنر دستگاهی است برای انتقال عکس ها، سند ها و برگه های مورد نیاز که میخواهیم عکس یا یک کپی از آن را روی سیستم خود داشته باشیم. این دستگاه یکی از دستگاه های بسیار پر استفاده در امور اداری و ثبتی است ( مانند دفاتر ثبت اسناد برای گرفتن گواهی امضا ) . اصولا بیشتر سازمان ها برای انجامامور داخلی خود نیاز به این دستگاه دارند. بیشتر مردم نیز برای بیشتر شدن سرعت در انجام کارهای خود نیز از این دستگاه برای کارهای شخصی خود در منازل استفاده می‌کنند.

تعمیر اسکنر در محل

همانطور که میدانید به دلیل قیمت بالای اسکنرها نمی‌توان دو یا چند اسکنر برای سازمان یا شرکت خود خریداری کنید. شما به یک اسکنر کاربردی نیاز دارید که فعالیت های تجاری شما را مختل نکند وهنگام خرابی بتوانید به سرعت آن را تعمیر کنید. از آن جایی که وزن و حساسیت دستگاه های اسکنر زیاد است بهتر است در محل شما تعمیر شود. چون ممکن است درمسیر جا به جایی به مرکزتعمیرات قطعات داخلی آسیب دیده وتنظیمات آن به هم بخورد. تعمیر اسکنر در محل اصفهان بخشی از راه حل های مدیریت دفتر شما است و اطمینان حاصل می کنید که فعالیت های شما به خوبی برای رسیدن به اهداف تجاری شما انجام می شود.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر اسکنر در محل اصفهان

 
 • تعمیر سریع دستگاه
 • عدم نیاز به حمل دستگاه تا مرکز تعمیر
 • تأمین کلیه قطعات برای تعمیر دستگاه
 • عیب یابی دستگاه در محل و برطرف کردن عیوب و سرویس دستگاه
 • تست دستگاه پس از تعمیر توسط مشتری
 • اعلام هزینه تعمیرات قبل از تعمیر
 • ارائه مشاوره کامل به مشتری در مورد چگونگی استفاده و نحوه ی نگهداری دستگاه
 

چه خدماتی هنگام تعمیر اسکنر در محل شما انجام می‌شود ؟

گروه پانته آ، تعمیر اسکنر در محل اصفهان را برای کلیه برندها دراصفهان و مناطق اطراف بدون محدودیت جغرافیایی، ارائه می‌دهد. ما می دانیم که خدمات معتبر و سریع برای شما مهم است. اگر نیاز به تعمیر اسکنر با هراندازه، برند یا تکنولوژی دارید، راه حل ما، تعمیرات توسط تکنسین های واجد شرایط در محل، خواهد بود.
پرسنل مركز تعمیرات پانته آ بعد از دریافت سفارش به سرعت با شما تماس می‌گیرند همچنین شما می‌توانید برای دریافت مشاوره تلفنی (031-32347170) با کارشناسان ما تماس بگیرید.
تیم باتجربه ما به طور مرتب تحت آموزش تعمیرات اسکنر قرار می گیرند تا با جدیدترین پیشرفت های فناوری به روز باشند. ما همچنین در مورد تعمیرات اسکنر که توسط تکنسین های شرکت پانته آ انجام می شود ، ضمانت 3 ماهه ارائه می دهیم.

scanner-parts

قطعات مورد استفاده


شرکت ما از قطعات اصلی دستگاه استفاده می‌کند. چون قطعات غیر اصلی و قطعاتی که به دستگاه شما اختصاص ندارند در مدت کمی خراب شده و به دستگاه شما آسیب می‌زنند. شرکت ما تعمیرات خود را گارانتی می‌کند و در صورتی که ازقطعات با کیفیت پایین استفاده کنیم به خود ضرر رسانده و خدمات خود را بدنام می کنیم. به این دلیل این شرکت به شما اطمینان درجه 1 بودن تمامی قطعات را می‌دهد.

خدمات شرکت پانته آ جهت تعمیر اسکنر در محل

 • نصب و راه اندازی اسکنر
 • عیب یابی
 • برطرف نمودن عیب
 • قرار دادن اسکنر در شبکه
 • تعمیر و تعویض قطعات اسکنر در صورت خرابی

کدام برند ها شامل تعمیر اسکنر در محل می‌شوند؟

 • اسکنر های اچ پی HP
 • اسکنر های کنون CANON
 • اسکنر های اپسون EPSON
 • اسکنر های برادر BROTHER
 • اسکنر های ریکو RICHO

چرا باید به کارشناس شرکت پانته آ اعتماد کنم؟

 

همه کارشناسان این شرکت با کارت شناسایی ثبت شده و معتبر در محل شما حاضر میشوند. این کارشناسان نیز قبل از استخدام باید امتحان های تخصصی مرتبط گذرانده و آزمون روانشاسی بدهند. این کارشناسان نیز دوره های تخصصی ارتباط با مشتری را گذرانده و در صورت داشتن مهارت مورد نیاز استخدام میگردند. بعد از استخدام نیز بعد از حداقل یک سال کار در شرکت پانته آ با دریافت کارت احراز هویت اجازه تعمیرات در محل را میگیرند. اگر کارشناس ما در محل شما عیب یابی را انجام داده ، و شما تمایلی به تعمیر نداشته باشید ، فقط هزینه کارشناسی دریافت شده و به این هزینه نیز هزینه ایاب و ذهاب نسبت به فاصله ی مکانی از مرکز شهر اضافه میگردد.

 

قطعات اسکنر و انواع اسکنر

 
 

وقتی از شیشه ی اسکنر به داخل دستگاه نگاه می‌کنید یک میله را می‌بینید. به نظر شما این میله چه وظیفه ای بر عهده دارد؟
تمامی قطعات متحرک در اسکنرکه وظیفه ی ثبت سند یا عکس را بر عهده دارند، بر روی این میله سوار شده اند و این میله وظیفه دارد که هد را در مسیر موازی با شیشه اسکنر قرار دهد و از لغزش آن نیز جلوگیری کند تا ثبت عکس یا سند به بهترین نحوه انجام گردد.
بعد از باز کردن درب اسکنر ، در زیر درب آن یه صفحه پوشیده شده با کاور سفید رنگ می‌بینید. این صفحه چه تاثیری در اسکن دارد؟
این صفحه سفید رنگ کمک می‌کند مرز های رنگی سند یا عکس خود را جدا نماییم و رنگ کاملا یکدستی را نیز در پس زمینه عکس یا سند ایجاد می‌کند تا مرزبندی عکس یا اسناد راحت تر باشد.
هر چقدر کیفیت قطعات داخلی اسکنر مانند ( لامپ ، موتور ، لنزها و...) بهتر باشد، نتیجه اسکن بهتر خواهد بود.

انواع اسکنر

اسکنر های تخت یا رومیزی

این نوع اسکنر ها اغلب در اندازه‌های کوچک برای اسکن به طول حداکثر یک برگه A4، برای مصارف عمومی و خانگی است.

اسکنر تخت

اسکنر های شیت فید

این نوع اسکنر ها از اسکنر های تخت کوچک ترند. در اسکنر های بالا عکس یا اسناد خود را در زیر اسکنر قرار می‌دهید و قطعات داخلی دستگاه حرکت کرده و اسکن را شروع می‌کنند ولی در این نوع اسکنر شما کاغذ را در ورودی اسکنر گذاشته، و عکس شما حرکت می‌کند. در واقع قطعات متحرک داخلی یا هد در بالا در مورد آن توضیح دادیم ثابت هستند و دیگر متحرک نیستند.

انواع اسکنر: اسکنر شید فید اسکنرهای اسناد

این نوع اسکنر ها برای مکانها یا سازمانهایی که استفاده ی زیادی دارند ساخته شده اند که دارای سیستم auto data feeder هستند. این سیستم به این معنی است که شما همانند پرینترها کاغذ را روی اسکنر قرار داده، و دستگاه توسط موتور و غلطک ها برگه را به داخل کشیده و عمل اسکن را انجام می‌دهد. نکته دیگر این است که در بیشتر این نوع مدل ها اسکن به روش تخت نیز (همانند اسکنر های رومیزی) وجود دارد.

انواع اسکنر: اسکنر اسناداسکنر های پلاتر

این نوع اسکنر ها در اندازه های بزرگ، برای اسکن های بزرگ به عرض برگه A3 و طول نا محدود هستند. برای کارهای نقشه کشی و طراحی های مهندسی استفاده می‌شوند . طرز کار این نوع دستگاه به این صورت است که شما برگه مورد نظر در محل ورودی دستگاه قرار داده و دستگاه مانند اسکنر اسناد کاغذ را به داخل کشیده و از هد عبور می‌دهد و در نتیجه تصویر را ضبط می‌کند.

انواع اسکنر: اسکنر پلاتراسکنر های فیلم و اسلاید

این نوع اسکنرها دیگر توان اسکن کردن اسناد کاغذی شما را ندارند. این نوع اسکنر نوار های فیلم و اسلاید و نوار های فیلم رادیولوژی را اسکن و در مانیتور خود پخش می‌کند و مخصوص استفاده خانگی نیست.

 

انواع اسکنر: اسکنر فیلم و اسلایداسکنر های دستی

اسکنر های دستی نیز در دو نوع هستند که نوع اول در سوپر مارکت ها برای اسکن بارکد اجناس و نوع دوم برای اسکن نوشته های کتاب در سایز بسیار کوچک ( حدودا اندازه ی یک خودکار ) می‌باشند.

انواع اسکنر: اسکنر دستی و بارکدخوان

هزینه تعمیر اسکنر در محل

parallax background
 
 
نوع خدماتقیمت
تعمیر scan unit درجه 160000
تعمیر scan unit درجه 270000
اجرت تعويض دولوپر40000
 

نکاتی که باید در هنگام انجام خدمات در محل توجه شود:

هویت
حتما در هنگام حضور تکنسین در محل کارت شرکت را از تکنسین تحویل بگیرید. از پذیرش کارشناسان بدون کارت و فرم مخصوص خودداری کنید.
تست
بلافاصله بعد از انجام خدمات مورد نظر اقدام به گرفتن تست از دستگاه نمایید(در صورت عدم رفع مشکل حتما قبل از تسویه حساب با پشتیبانی در تماس باشید).
گارانتی
برای دریافت گارانتی خدمات انجام شده حتما بعد از اتمام کار از تکنسین بخواهید که لیبل گارانتی را حتما به دستگاه بچسباند.این امر باعث میشود که چنانچه مشکل قبلی مجددآ اتفاق افتاد بلافاصله شرکت نسبت به ارسال مجدد تکنسین اقدام نماید.
مسئولیت
به هیچ وجه از تکنسین درخواست انجام خدمات بعدی را بدون اطلاع شرکت ننمایید. چراکه در این صورت این شرکت هیچ گونه مسئولیتی را در این زمینه نمی پذیرد.

درخواست خدمت

مرحله 1 از 3

33%

درخواست خدمت

مرحله 1 از 3

33%