اخبار تکنولوژی

یک مینی کامپیوتر 13سانتی متری با اسلات درایو 2.5 اینچی و خروجی VGA

GK3V یک مینی کامپیوتر مبتنی بر Refresh Lake Gemini با خروجی داخلی VGA است. این دستگاه همچنین دارای 2پورت HTMI، هشت گیگابایت RAM و چهار پورت USB است. حتی فضای درایو 2.5 اینچی نیز وجود دارد که فضای ذخیره سازی داخلی دستگاه را تکمیل می کند.

GK3V یک مینی کامپیوتر است که مبتنی بر پلتفرم Gemini Lake Refresh اینتل است. به طور خاص، این دستگاه شامل یک Celeron J4125 است که دارای چهار هسته است که می تواند تا 2.7 گیگاهرتز افزایش یابد. این تراشه از Hyper-Threading اینتل پشتیبانی نمی کند و آن را به چهار هسته محدود می کند، اما به یک پردازنده گرافیکی داخلی UHD Graphics 600 مجهز است که می تواند صفحه نمایش 4K را با سرعت 60 هرتز هدایت کند.
GK3V با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت یا 256 گیگابایت SSD در دسترس است اما نوع دوم را می توان با HDD یا SSD 2.5 اینچی تکمیل کرد. معلوم نیست که ذخیره سازی داخلی قابل تعویض است یا لحیم کاری شده. با این حال، مشخصات نشان می دهد که SSD از نوع M.2 SATA است.
ویندوز 10 از قبل نصب شده است. طبق گفته سازنده WooYi ،GK3V همچنین از لینوکس پشتیبانی می کند.
این دستگاه دارای Wi-Fi باند دوتایی داخلی نیز به همراه چهار پورت USB Type-A و سه خروجی ویدیو است. یک پورت اترنت و یک کارت خوان microSD نیز وجود دارد.
ابعاد دستگاه 128 128 128 45 45 میلی متر است و آن را به اندازه ای کوچک می کند که در بیشتر میزها جای می گیرد. قیمت GK3V با 179.39 دلار آمریکا در AliExpress آغاز می شود، اما قیمت آن برای نسخه با 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی به 194.99 دلار افزایش می یابد. مینی کامپیوتر با دو شاخه AU ، EU ، UK و ایالات متحده در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *